welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Botswana agat Natyrore Beads, Round, 8mm, : 1mm, : 15.5Inç, 2Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121116095710
  • Size:8mm
  • Blera:304 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 9.66 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 48 copë.

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 73.50 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.