welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Blue Natyrore agat, Blue agat, Round, asnjë, faceted, 16mm, : 2.2mm, :16Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130313165625
 • Size:16mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 20.74 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 25 PC.

Product Details

 • Vrima: 2.2 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 677.00 G
 • Formë: Round
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.