welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Blue Natyrore agat, Blue agat, Round, asnjë, makinë faceted & shirit, 6-14, : 1mm, :18Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130228150159
  • Size:6-14
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 16.65 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 65 PC.

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 18Inç
  • Pesha: 190.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.