welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore Zi Shell, Black Shell, with Tunxh, Maus, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 16.50x26x4mm, : 3x6mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606115850
  • Size:16.50x26x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3X6 MM
  • Pesha: 80.00 G
  • Formë: Maus
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.