welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Zi agat, Black agat, with Argjilë, Round, asnjë, me diamant i rremë & double-njëanshme, 12mm, : 1.5mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130605174006
  • Size:12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 25.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.