welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Zi agat, Black agat, Oval, natyror, punuar me dorë faceted, 12x28mm, : 1.5mm, : 15.7Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130527112501
 • Size:12x28mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 28.54 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.7Inç
 • Pesha: 345.00 G
 • Formë: Oval
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt: punuar me dorë faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.