welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Zi agat, Black agat, Rondelle, asnjë, pa karrem, 8x14mm, : 5mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130522113723
  • Size:8x14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 34.32 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5 MM
  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Rondelle
  • Efekt: pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.