welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Zi agat, Black agat, Lule, Gdhendur, asnjë, 10mm, : 1.2mm, :15Inç, 38PC/Fije floku, 15Inç,

  • No Item:130429165506
  • Size:10mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:38PC/Fije floku
  • Çmimi:US$ 7.69 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Length: 15Inç
  • Pesha: 51.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: Gdhendur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.