welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Beads, Black agat, Round, asnjë, i mbuluar me brymë, 14mm, : 1-1.5mm, :15.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130329185041
  • Size:14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 14.09 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 28 PC.

Product Details

  • Vrima: 1-1.5 MM
  • Length: 15.5Inç
  • Pesha: 375.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: i mbuluar me brymë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.