welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Ametist, Round, 4mm, :15.5Inç, 56PC/Fije floku, 15.5Inç,

  • No Item:120309215341
  • Size:4mm
  • Blera:385 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 56/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
2.64 2.2 2.09

Product Details

  • Length: 15.5Inç
  • Pesha: 10.40 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.