welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar, Perlat Akoya kulturuar, with Kub kub & Gold 14K, Mjellmë, natyror, e bardhë, 14mm, 16x31mm, : 3x9mm, PC

  • No Item:120728120154
  • Size:14mm, 16x31mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 926.83 /PC

Product Details

  • Vrima: 3X9 MM
  • Pesha: 6.30 G
  • Formë: Mjellmë
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.