welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar, Perlat Akoya kulturuar, with Kub kub & Gold 14K, Leopard, natyror, e zezë, 14mm, 22x30mm, : 2x3mm, PC

  • No Item:120728115003
  • Size:14mm, 22x30mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1097.57 /PC

Product Details

  • Vrima: 2X3 MM
  • Pesha: 10.20 G
  • Formë: Leopard
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.