welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar, Perlat Akoya kulturuar, with Kub kub & Gold 14K, Round, natyror, i artë, 13mm, 13x27mm, : 2x3mm, PC

  • No Item:120728105544
  • Size:13mm, 13x27mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 487.81 /PC

Product Details

  • Vrima: 2X3 MM
  • Pesha: 3.90 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: i artë
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.