welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, with Pearl kulturuar ujërave të ëmbla & Tunxh, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 37x76x10mm, : 5.5mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606113609
  • Size:37x76x10mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5.5 MM
  • Pesha: 240.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.