welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, with Tunxh, Delfin, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 37x37x4mm, : 4x6mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606112520
  • Size:37x37x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X6 MM
  • Pesha: 70.00 G
  • Formë: Delfin
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.