welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, Rolo, asnjë, asnjë, asnjë, 10x10x1mm, : 2mm, 200PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130525145404
  • Size:10x10x1mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 60.00 G
  • Formë: Rolo

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.