welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, Round Flat, asnjë, asnjë, asnjë, 19x19x1-2mm, : 1.5mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130525144917
  • Size:19x19x1-2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 50.00 G
  • Formë: Round Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.