welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, Lule, asnjë, asnjë, asnjë, 25x23x1-2mm, : 1mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130525144520
  • Size:25x23x1-2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 26.9 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 30.00 G
  • Formë: Lule

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.