welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cabochons akrilik, Lule, punuar me dorë, i tejdukshëm, Kristal, 50x51x20mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:121228113701
 • Size:50x51x20mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.88 /Qese

Product Details

 • Pesha: 320.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: Kristal
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.