welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, 8mm, : 0.5-1mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:111231183230
  • Size:8mm
  • Blera:424 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
9.23 7.69 7.31

Përshkrim

1 përafërsisht 48 copë fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.5-1 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 302.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.