welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy Metal varëse, Metal Alloy, Gjethe, dritë gri, 14.50x20x3.50mm, : 1.5mm, 3KG/Shumë, Shumë

  • No Item:120628121312
  • Size:14.50x20x3.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3KG/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Përshkrim

1 KG përafërsisht 389 copë.

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 3000.00 G
  • Formë: Gjethe
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.