welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy Metal varëse, Metal Alloy, 13x31x1.50mm, : 2mm, 3KG/Shumë, Shumë

  • No Item:120628102137
  • Size:13x31x1.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3KG/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Përshkrim

1 KG përafërsisht 685 copë.

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 3000.00 G
  • Formë: Peshk
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.