welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy Metal varëse, Metal Alloy, Zemër, Ngjyra antike ari, 13x16.50x2mm, : 1.5mm, 3KG/Shumë, Shumë

 • No Item:120628123455
 • Size:13x16.50x2mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3KG/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Përshkrim

1 KG përafërsisht 980 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 3000.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike ari praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.