welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads aliazh metalik, Metal Alloy, Ngjyra antike bakrit, 11x11x3.50mm, : 2.5mm, 3KG/Shumë, Shumë

  • No Item:120705185827
  • Size:11x11x3.50mm
  • Blera:318 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3KG/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Përshkrim

1 KG përafërsisht 1.111 copë.

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 3000.00 G
  • Ngjyrë: Ngjyra antike bakrit
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.