welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads magnetik kuqe e mbylltë, Oval, e zezë, Një, 12x8mm, : 1.5mm, :15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120716151744
 • Size:12x8mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 10.25 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 710.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.