welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads magnetik kuqe e mbylltë, Round, e zezë, Një, 6mm, : 2mm, :15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120717115039
 • Size:6mm
 • Blera:356 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 5.86 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 376.60 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.