welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Lustered Glass Beads farë, Seed Glass Beads, Tub, famë, i tejdukshëm, dritë blu, 2x2mm, : 1mm, 30000PC/Qese, Qese

 • No Item:130420181332
 • Size:2x2mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 30000PC/Qese
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 0.55  US$ 0.39/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 450.00 G
 • Formë: Tub
 • Ngjyrë: dritë blu
 • Vepra artizanale: famë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.