welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse lëkure Display, lëkurë saten, with Karton, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, e bardhë, 350x240x30mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130320160234
  • Size:350x240x30mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 51.22 /Qese

Product Details

  • Pesha: 4650.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.