welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads lapis lazuli, Natyrore lapis lazuli, Oval Flat, asnjë, asnjë, 40x20.50x8mm, : 2mm, : 16Inç, 3Fillesat/Shumë, 1Strands/10Pcs, Shumë

  • No Item:130605113951
  • Size:40x20.50x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 26.9 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Length: përafërsisht 16Inç
  • Pesha: 357.00 G
  • Formë: Oval Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.