welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ring Finger lampwork, Shape Tjera, asnjë, lule e brendshme, asnjë, 27x19.80x7.20mm, :7, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130425132736
 • Size:27x19.80x7.20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 7 Ring Size Chart
  • USA: 7
  • UK:
  • JPN: 14
  • ESP: 14.5
  • Insidediameter: 17.32(mm)
  • Insidecircumference: 54.4(mm)
 • Pesha: 475.00 G
 • Efekt: lule e brendshme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.