welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lampwork Style European, Rondelle, punuar me dorë, core argjendi i pastër me dy pa karrem & me diamant i rremë, asnjë, 15x10mm, : 5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130514160518
 • Size:15x10mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.61 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 145.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.