welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gërshërë, Stainless Steel, kuq pak portokalli, 83x155x10mm, 3PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120106110701
  • Size:83x155x10mm
  • Blera:302 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 8.79 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 221.00 G
  • Ngjyrë: kuq pak portokalli

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.