welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Machine bizhuteri, Plastik, Shape Tjera, asnjë, asnjë, rozë, 208x161x145mm, 150x130x50mm, PC

  • No Item:130410103850
  • Size:208x161x145mm, 150x130x50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 38.98 /PC

Përshkrim

Voltage: AC 22 0 ~ 240 V, 5 0/60 Hz, Power: 50 W

Product Details

  • Pesha: 970.00 G
  • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.