welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Machine bizhuteri, Plastik, Shape Tjera, asnjë, asnjë, e bardhë, 230x180x160mm, 175x145x70mm, PC

  • No Item:130410102548
  • Size:230x180x160mm, 175x145x70mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 68.42 /PC

Përshkrim

Voltage: AC 22 0 ~ 240 V, 50 Hz, Power: 70 W

Product Details

  • Pesha: 1750.00 G
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.