welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lëkure gjerdan Display, Lëkurë, Bust, asnjë, asnjë, e bardhë, 290x180mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:111230114616
  • Size:290x180mm
  • Blera:395 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3/Qese
  • Çmimi:US$ 9.99 /Qese

Product Details

  • Pesha: 750.00 G
  • Formë: Bust
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.