welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Bordi Bead Projektimi, 235x330x15mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:111219234438
  • Size:235x330x15mm
  • Blera:552 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5/Shumë
  • Discount:3%
  • Çmimi:US$ 6.62  US$ 6.42/Shumë

Product Details

  • Pesha: 328.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.