welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk karton Box, Katror, rozë, 90x90x23mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:111230141658
  • Size:90x90x23mm
  • Blera:405 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30/Qese
  • Çmimi:US$ 9.22 /Qese

Product Details

  • Pesha: 928.00 G
  • Formë: Katror
  • Ngjyrë: rozë
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.