welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Zip-Lock Bag, OPP, Drejtkëndësh, i tejdukshëm, 10x15cm, 10dmm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120317171128
 • Size:10x15cm, 10dmm
 • Blera:592 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 0.49  US$ 0.45/Qese

Product Details

 • Pesha: 173.00 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.