welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Seed Glass Beads, Lot, stoving llak, asnjë, i kuq, 4.5x5x3.5mm, : 1mm, 7000PC/Qese, Qese

 • No Item:130513164138
 • Size:4.5x5x3.5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 7000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 5.49 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 450.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: stoving llak

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.