welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Jade Verdha, with Tunxh, Monedhë, asnjë, asnjë, 32x32x10mm, : 4x5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121008101710
  • Size:32x32x10mm
  • Blera:315 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4X5 MM
  • Pesha: 201.00 G
  • Formë: Monedhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.