welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gërdallë, with Tunxh, Diamant, i lyer, asnjë, 18x36x7mm, : 4x7mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130504160004
  • Size:18x36x7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X7 MM
  • Pesha: 150.00 G
  • Formë: Diamant
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.