welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Clip Hekuri Në Vath Finding, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13x13mm, : 3mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120831170711
  • Size:13x13mm
  • Blera:326 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 176.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.