welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gërshërë, Hekur, asnjë, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 90x170mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120109183249
  • Size:90x170mm
  • Blera:303 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.2 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 860.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.