welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gërshërë, Hekur, ngjyrë platin praruar, asnjë, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 100x200mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120109183508
  • Size:100x200mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.2 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 1325.00 G
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.