welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Hekuri, Lule, stoving llak, asnjë, blu, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8x7.50x5mm, : 1mm, 500PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130522173707
  • Size:8x7.50x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 250.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: blu
  • Vepra artizanale: stoving llak

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.