welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Hekuri, Daulle, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x10mm, : 4.5mm, 1000PC/Qese, Qese

  • No Item:130513163932
  • Size:12x10mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 1000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4.5 MM
  • Pesha: 1700.00 G
  • Formë: Daulle
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.