welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Hekuri, Round, ngjyrë platin praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 6mm, : 1mm, 10000PC/Qese, Qese

 • No Item:130313152726
 • Size:6mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 18.66 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 1200.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.