welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Iron Hook Earwire, Hekur, Shape Tjera, Ngjyra argjend praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20x19x0.70mm, : 3x2mm, 5000PC/Qese, Qese

 • No Item:120831113123
 • Size:20x19x0.70mm
 • Blera:642 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5000PC/Qese
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 7.32  US$ 6.66/Qese

Product Details

 • Vrima: 3X2 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.