welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Hekuri, Round, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10mm, : 1mm, 5000PC/Qese, Qese

 • No Item:120831095146
 • Size:10mm
 • Blera:330 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 2407.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.