welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Hekuri, Round, ngjyrë bakri të praruar antike, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8mm, : 0.7mm, 5000PC/Qese, Qese

 • No Item:120831094241
 • Size:8mm
 • Blera:327 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 15.86 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.7 MM
 • Pesha: 1370.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: ngjyrë bakri të praruar antike

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.